Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
АФ "Моноліт" - ми працюємо заради Вашого успіху.
АФ "Моноліт" - ми працюємо заради Вашого успіху.
Головна
 
Про нас
 
Послуги
 
Вартість послуг
 
Персонал
 
Партнерство
 
Зворотній зв'язок
 
Контакти
 
Корисна інформація
 
Статті, огляди
 
 Аудиторская фирма МОНОЛИТ  Гранит и мрамор со всего мира

Вартість послуг

     

      Вартість послуг залежить від кількості часу, затраченого нашими спеціалістами на виконання роботи. 

      Розрахунок вартості послуг нашої компанії базується на індивідуальному підході до кожного замовника. Це дозволяє визначити оптимальний об'єм робіт, вимоги до фахівців і таким чином забезпечити досягнення найкращого співвідношення ціна-якість.

     У той же час, досвід роботи з різними компаніями дозволяє визначити вартість стандартних видів робіт, яку допустимо використовувати як орієнтир для визначення вартості аудиторських, бухгалтерських або консультаційних послуг. 

     Наша цінова політика наступна    

        Вартість аудиторський послуг погоджується з замовником до початку виконання робіт після попереднього ознайомлення з підприємством. При оцінці вартості аудиторських послуг враховується вид діяльності підприємства, обсяг господарських операцій, обсяг документообігу, стан і спосіб ведення бухгалтерського та податкового обліку, інша інформація. Нами визначається попередній обсяг часу, необхідний для виконання робіт. На основі розроблених погодинних розцінок прораховується вартість комерційної пропозиції для Вас. Попереднє ознайомлення з підприємством проводиться безкоштовно.

        Вартість консультаційних послуг визначається до початку робіт після попереднього вивчення суті заданого питання чи поставленої задачі.

        Вартість абонентського обслуговування визначається індивідуально для кожного клієнта, та залежить від погодження максимально можливого обсягу часу, який необхідно буде затратити нашим спеціалістам на надання консультаційних та аудиторських послуг.

       Вартість бухгалтерських послуг визначається індивідуально для кожного клієнта. Вартість послуг залежить від обсягів виконуваних нами завдань по веденню обліку. При оцінці вартості бухгалтерських послуг враховується вид діяльності підприємства, обсяг господарських операцій, обсяг документообігу, інша інформація.

        Більш точну інформацію щодо вартості послуг, в яких Ви зацікавлені, можна буде визначити після попередніх переговорів.

        Якщо Ви хочете дізнатись попередню вартість аудиторської перевірки, , заповніть, будь ласка, «Анкету» і відправте на електронну пошту:  info@monolit-elita.com.ua .

        Ми проаналізуємо Вашу інформацію и надамо попередню Комерційну пропозицію.