Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
АФ "Моноліт" - ми працюємо заради Вашого успіху.
АФ "Моноліт" - ми працюємо заради Вашого успіху.
Головна
 
Про нас
 
Послуги
 
Вартість послуг
 
Персонал
 
Партнерство
 
Зворотній зв'язок
 
Контакти
 
Корисна інформація
 
Статті, огляди
 
 Аудиторская фирма МОНОЛИТ  Гранит и мрамор со всего мира

Ініціативний аудит

        

       Ініціативним вважається  аудит, коли проведення аудиту здійснюється по ініціативі власників чи керівництва компанії.
      
      
Ініціативний аудит, як і обов'язковий, може проводиться на основі річної фінансової звітності, тоді він є комплексним. За наслідками ініціативного аудиту фінансової звітності видається офіційний аудиторський висновок і письмова інформація, що містить докладний опис всіх виявлених відхилень і оцінку системи внутрішнього контролю.

       Ініціативний аудит, що проводиться за спеціальним завданням клієнта, є ефективним інструментом збору і аналізу інформації, необхідної зацікавленим сторонам для ухвалення управлінських і фінансових рішень.
 

       Аудит підприємства необхідний:
          
- при купівлі підприємства;
           - при очікуванні  податкової перевірки;
 
           - якщо Ви хочете бути упевнені в бухгалтерському обліку Вашої організації.

       Приймати рішення про купівлю підприємства як бізнесу, що діє, без проведення аудиту, щонайменше, ризикований крок. Аудит - це перше, з чого треба починати аналіз фінансово-господарської діяльності компанії. Він дозволяє перевірити раніше отриману від власника бізнесу інформацію фінансового характеру,  впевнитись в правильності ведення бухгалтерського обліку, нарахування податків, використання грошових коштів, також допомагає виявити наявність можливих прихованих зобов'язань компанії, інформацію про яких власник може й не надати, тобто оцінити ризики.

      
Проведення ініціативного аудиту дозволяє:
          
- оцінити кваліфікаційний рівень співробітників бухгалтерської служби компанії;
          
- оцінити ефективність роботи керівних органів компанії;
          
- отримувати банківські кредити на вигідніших умовах;
          
- підвищити інвестиційну привабливість компанії;
          
- укладати договори на більш вигідних умовах.

      
При проведенні ініціативного аудиту достовірності річної фінансової звітності, на відміну від обов'язкового, можлива підготовку спеціальних рекомендацій для замовника по попередньо обумовлених питаннях.

      
Ініціативний аудит може здійснюватися за рішенням:
          
- керівника при зміні бухгалтерів;
          
- засновників і/або акціонерів, для оцінки ефективності діяльності підприємства, при зміні керівника підприємства та при підготовці до продажу чи купівлі підприємства;
          
- інвесторів, які ухвалюють рішення про вкладення інвестицій в бізнес;
          
- інших зацікавлених осіб підприємства.

      
Наш підхід при наданні аудиторських послуг можна висловити так: ми не перевіряємо, а страхуємо і допомагаємо. Співробітникам ставиться в обов'язок доброзичливий настрій, позитивне відношення аудиторів до замовника. Наші фахівці консультують по питаннях, що виникають при складанні звітності, що для бухгалтера є істотною допомогою.

      
Для визначення вартості робіт з аудиту наші співробітники можуть виїжджати на територію компанії-клієнта де вивчають реєстри первинної документації, бази даних бухгалтерської програми, бухгалтерську, податкову і статистичну звітність, що подається компанією, і на підставі цього складають програму аудиту, визначають кількість необхідних для проведення робіт аудиторів, терміни проведення і вартість робіт.

      
Якщо Ви хочете дізнатись попередню вартість аудиторської перевірки, заповніть, будь ласка,  «Анкету» і відправте на електронну пошту: info@monolit-elita.com.ua .