Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
АФ "Моноліт" - ми працюємо заради Вашого успіху.
АФ "Моноліт" - ми працюємо заради Вашого успіху.
Головна
 
Про нас
 
Послуги
 
Вартість послуг
 
Персонал
 
Партнерство
 
Зворотній зв'язок
 
Контакти
 
Корисна інформація
 
Статті, огляди
 
 Аудиторская фирма МОНОЛИТ  Гранит и мрамор со всего мира

Завдання з надання впевненості

     

       Аудит, це перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб'єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил (внутрішніх положень суб'єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів.

       Надаючи послуги у сфері аудиту фінансової звітності, (що є завданням з надання впевненості), ми надаємо послуги з аудиту  як обов’язкового, тобто в у випадках, передбачених законом,  так і з ініціативи суб'єктів господарювання. Також ми виконуємо завдання з надання впевненості що не є аудитом чи оглядом історичної фінансової інформації/звітності.


       Це може бути аудит фінансової звітності, складеної по НП(С)БО, аудит фінансової звітності складеної по МСФЗ, аудит відповідно до вимог різних державних органів, та інше, за Вашими потребами.

      
Коли фінансова звітність підтверджена аудиторами, це збільшує міру довіри до неї потенційних інвесторів. Висловлення думки незалежним аудитором щодо достовірності показників звітності підвищить імідж Вашої організації в очах партнерів, постачальників та покупців товарів/послуг, спростить взаємини з банками, допоможе відстояти заявлену вартість підприємства в ході переговорів з потенційними покупцями бізнесу. 

      
Поняття аудиту значно ширше за такі поняття, як ревізія і контроль. Аудит підприємства забезпечує не лише перевірку достовірності фінансових показників, але і допомагає уникнути багатьох помилок, вчасно їх скоректувати. Мета аудитора - не «викрити» компанію в наявності помилки, а допомогти їх виявити, мінімізувати ризики. 

      
Наші Аудитори не сумніваються в професіоналізмі Вашого бухгалтера, але ми розуміємо, що будь-який фахівець, знаходячись в центрі процесу, не має змоги об'єктивно поглянути на ситуацію з сторони й побачити та своєчасно оцінити всі виниклі недоліки. Такий підхід вигідний як бухгалтерові, так і керівникові компанії: він забезпечує відсутність серйозних помилок і зменшує ризики як іміджеві так и матеріальні.

       Обов'язковий аудит, це коли  проведення аудиту є обов'язковим відповідно до чинного законодавства України.

       Ініціативний аудит, це коли проведення аудиту здійснюється по ініціативі власників, керівництва компанії та інших, тобто, з ініціативи суб'єктів господарювання.

      
Завдання з аудиту виконуються відповідно до вимог Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг, видання 2010 року (МСА), прийнятих в Україна в якості національних, та застосовуються до конкретних завдань згідно укладання письмових договорів з замовниками, починаючи з 01 травня 2011 року.