Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
АФ "Моноліт" - ми працюємо заради Вашого успіху.
АФ "Моноліт" - ми працюємо заради Вашого успіху.
Головна
 
Про нас
 
Послуги
 
Вартість послуг
 
Персонал
 
Партнерство
 
Зворотній зв'язок
 
Контакти
 
Корисна інформація
 
Статті, огляди
 
 Аудиторская фирма МОНОЛИТ  Гранит и мрамор со всего мира

Про нас

Любите Книгу - источник знаний    

         Аудиторська фірма «Моноліт» працює на ринку України з 2001 року на підставі  Свідоцтва АПУ про внесення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів №1943 від 21.01.2001 р.

            За 14 років роботи ми накопичили великий досвід у вирішенні як звичайних, так і складних проблем, пов'язаних з підприємницькою діяльністю. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, серед яких три сертифікованих аудитори, сертифіковані Аудиторською палатою України, один аудитор має диплом DipIFR на російській мові.

        Аудиторська фірма «Моноліт», визнана такою, що пройшла перевірку системи контролю якості аудиторських послуг, Свідоцтво про відповідність системи контролю якості.

      Фірма уклала договір добровільного страхування професійної відповідальності аудиторської фірми з страховиком, предметом якого є майнові інтереси, пов’язані з відшкодуванням страхувальником заподіяної ним в процесі своєї професійної діяльності шкоди третім особам, з страховою сумою 250 000,00 гривень. Договір страхування професійної відповідальності.               

      Метою наших аудиторських перевірок, крім перевірки фінансових результатів, є допомога аудиторів  нашим клієнтам в досягненні поставлених завдань в своїй діяльності, удосконаленні управлінських процесів та підвищенні рентабельності. Саме тому у нас є клієнти, які співпрацюють з нами не один рік.

      «Моноліт» сприяє прагматичній меті - допомагає своїм клієнтам керувати репутацією задля  досягнення комерційного успіху. В цьому нам допомагає великий досвід, отриманий нашими співробітниками за час роботи на ринку послуг.

      Публічність – те, до чого прагнемо ми і наші клієнти.

      Прозорість, відкритість, доступність, публічність – все це складові гарної ділової репутації наших клієнтів. Чим якісніша інформація  про діяльність компанії, тим більше їй довіряють інвестори. Ми впевнені, що шлях до капіталізації проходить через формування публічних фінансових відносин.

      Репутація та, як результат, успішний бізнес наших клієнтів – те, заради чого ми працюємо.

      Ми працюємо за міжнародними стандартами аудиту та враховуємо вимоги наших клієнтів і специфіку їх бізнесу.

      Наші принципи у роботі:  конфіденційність, професійна компетентність та професійна поведінка, чесність, об’єктивність.

      Наші цінності:

     - ми відкриті у стосунках з партнерами та колегами,

     - ми пропонуємо оптимальні рішення на основі всебічного аналізу ситуації,

     - ми працюємо сумлінно й порядно.

     Постійно змінюються зовнішні умови роботи, і це вимагає адекватної реакції від фірм та компаній. Наша фірма постійно розвивається та виважено реагує на всі зовнішні зміни завдяки постійному підвищенню кваліфікації своїх працівників, розширенню сфер діяльності, партнерству з юридичними, оціночним, експертними  компаніями.

         Ми  забезпечуємо:

Конфіденційність інформації.  Ми працюємо з клієнтами таким чином, що доступ до документації компанії-клієнта має обмежений круг співробітників, лише безпосередньо задіяних у веденні або перевірці діяльності компанії замовника. Договір, який підписується між  нами  і клієнтом захищає конфіденційність інформації замовника.

     Професіоналізм співробітників. В фірмі «Моноліт» працюють лише висококваліфіковані та компетентні спеціалісти: аудитори, помічники аудиторів, бухгалтери. Обов'язковою умовою для співробітників є наявність профільної вищої освіти. Фахівці компанії мають великий досвід роботи на підприємствах різних сфер діяльності, на посадах головного бухгалтера, аудитора, фінансиста. Політика керівництва  товариства направлена на мінімізацію плинності кадрів.

       Оперативність.  Аудиторська фірма  «Моноліт» завжди дотримується принципу оперативного обслуговування клієнтів. Керівництво і співробітники компанії завжди готові надати оперативні консультації і відповісти на питання замовника. При потребі,  наша фірма надає оперативні послуги з представлення інтересів наших клієнтів перед перевіряючими органами при різних планових чи непланових перевірках.

Індивідуальний підхід.  Ми завжди беремо до уваги специфічні вимоги наших клієнтів і готові забезпечувати замовникові індивідуальний підхід на всіх етапах роботи, починаючи від способу зв'язки і передачі документації клієнтові до складання і надання специфічних звітів по діяльності компанії клієнта.